Regeneracja reflektorów

W naszym warsztacie wykonujemy również profesjonalną regenerację kloszy lamp samochodowych, czyli reflektorów..

Lampy samochodowe wykonane z poliwęglanu w czasie eksploatacji matowieją, pokrywają się nalotem przez co tracą swoją skuteczność, znacznie ograniczając zasięg świecenia. W skrajnych przypadkach samochód nie przechodzi przeglądu rejestracyjnego.

Dzięki naszej usłudze reflektory odzyskują swój dawny wygląd i skuteczność świecenia. Przywrócimy przezroczystość lamp, co sprawi, że cały samochód będzie się lepiej prezentować. Szczegółowy proces renowacji polega na usunięciu zniszczonej warstwy materiału i jego wyrównaniu. Jest jest kilkukrotnie szybszy i tańszy w porównaniu z wymianą całych lamp. Usługa nie wymaga demontażu reflektorów.

Wykonujemy również usługę, profesjonalnego CHIP TUNINGU(nie montujemy BOXA, który tylko oszukuje komputer ECU i daje słaby przyrost). CHIP TUNING  to elektroniczne podniesienie mocy i momentu obrotowego poprzez zmianę oprogramowania w jednostce sterującej pracą silnika tzw.ECU. Wykorzystujemy rezerwę mocy pozostawioną przez producenta. Większość samochodów robimy po złączu OBD2, bez wyciągania sterownika, niestety nie da się wszystkich samochodów programować przez złącze OBD2, uzależnione jest to od modelu i rocznika samochodu, ponieważ niektórzy producenci robią blokady ANTY TUNINGOWE(TUNING PROTECTION).

Używamy urządzeń wysokiej jakości, a nie chińskich podróbek, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia sterownika ECU. Obsługujemy wszystkie marki samochodów osobowych. Bezpieczny przyrost mocy w granicach 20-30%.Po CHIP TUNINGU moc i moment wzrasta a spalanie spada na poziomie od 5% do 20%. Setki zrobionych aut dają gwarancję zadowolenia!

Cena usług uzależniona jest od modelu samochodu.
W razie pytań prosimy dzwonić, odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszamy!